sobota, 15 grudnia 2012

Akcja piernikowa - Jarosław 15.12.12 :) Pierniczyliśmy !Cały dzień pierniczenia ! Świetna akcja odbywała się dziś w biurze jarosławskiego stowarzyszenia Kulturalnie Pożyteczni ! Akcja piernikowa - na której każdy chętny, od maluchów, harcerskich zuchów, młodzież, aż po babcie - mógł uczestniczyć we wspaniałym procesie powstawania świątecznego piernika. Jedni mieszali ciasto, drudzy wycinali z niego fantastyczne kształty ( pojawiały się nawet statki kosmiczne, postaci z gwiezdnych wojen, ośmiornice, muchy i strzały stworzone przez męską dorosłą część ekipy ! Piernikowe statki kosmiczne latały nawet  w powietrzu ! ) Spod naszych rąk wyszły całe stada ptaszków, reniferów, ciasteczkowych potworów, Ciastków ze Shreka i innych przedziwnych rzeczy :)
Fantazja twórców nie znała dzisiaj granic, ja namalowałam na piernikach tak dziwne rzeczy jak amerykańska i brytyjska flaga, hipnotyczna tęcza, posypkowa świnka, smerf piernik czy ... wielkanocny baran :P
Atmosfera całej imprezy była naprawdę świąteczna i magiczna. Przygrywały nam świąteczne przeboje i nie tylko, rozśmieszał humor kolegów, wzmacniały w trudach pyszne ciasta przyniesione przez organizatorów a na koniec bawił do łez "lukrowy makijaż" wykonany na twarzy śmiałka. Niech żałuje ten kto nie był - stracił sporą porcję pysznych pierników, jeszcze większą dawkę śmiechu i doskonałego towarzystwa, no i przede wszystkim doskonałą zabawę !

A na deser, Piórko który był odważny i oddał się w ręce mistrzyń  lukrowego makijażu :) Po prostu ... słodko :D Zdjęcie ukradłam od Ewy, na jej blogu również znajdziecie piernikową relację :)
2 komentarze:

ewoz pisze...

było rewelacyjnie :)

IngaSz pisze...

już czekam na piernikową akcje 2013 ! :) super atmosfera i wspaniała zabawa !